Şirket Profili

AKM BOYA ŞİRKET PROFİLİ
AKM Boya Makine 2002 yılında kurulmuş olup günümüzde bir boyahane için gereken tüm tesis ve ekipmanları sağlayabilecek bir kuruluştur. Endüstriyel boyama sektöründe 13 yılı aşkın tecrübemizle kumlama ve boyama cihazlarının satışının yanı sıra yüzey temizlik hatlarının, kumlama odalarının, boya kabinlerinin ve fırınların da imalatını gerçekleştirmekteyiz. AKM Boya Makinede GRACO marka boyama ekipmanlarını, DEVILBISS marka boya tabancalarını, OFRU geri dönüşüm sistemlerini, CONTRACOR kumlama ekipmanlarını, EPISTOLIO boya robotlarını ve FILTERMEDIA filtrelerini bulabilirsiniz. Uzman kadromuz, satış sonrası teknik destek ve yedek parça tedarik hizmetleri ile endüstriyel boyama sektöründe çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

AKM Boya makinenin genel yaklaşımı aşağıdaki gibi özetlenebilir:

Yüzey işlem makine ve tesislerinin kullanımı için en uygun Mühendislik çözümlerini sunmak.
İhtiyaç duyulan ekipmanları temin ve tavsiye etmek.
Türkiye ve komşu ülkelerde bir çok büyük sanayi kuruluşunun müşteri devamlılığını sağlamak.

Faaliyet Alanları ise;

Basınçlı Hava Makinaları ve Sistemleri,
Boyama ve diğer Yüzey İşlem Teknolojisi Makina,
Aygıt ve Sistemleri Arıtma, Filtrasyon, geri dönüşüm sistemleri ve Çevreci Ürünler,
Yüzey hazırlık ve boya uygulama tesisleri Danışmanlık hizmeti

AKM’yi farklı kılan nitelikler;

En ileri düzey mühendislik çözümleri Kaliteli ürünler
Konusunda uzman teknik servis
Bilgi ve Ekipman Üstünlüğü
Üstün Nitelikli İşgücü ve Yetkili Kadro

AKM Boya Makine 4 ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

1- Yüzey İşlem Tesisleri
2- Yüzey işlem Sistemleri
3- Basınçlı Hava Ekipmanlar
4- Arıtma Sistemleri

Misyonumuz: endüstriyel boya sektöründe bir üreticinin ihtiyaç duyduğu tüm ekipman ve tesis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sağlayabilmektir.

Vizyonumuz: bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerle kendimizi geliştirerek gelecekte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, sahip olduğumuz sorumluluk bilincini günden güne artırarak sektördeki bir numaralı çözüm ortağınız olmaktır.
AKM Boya Makine olarak mühendislik çözümlerini sunarken kalite ve müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Amacımız en kısa sürede en doğru çözümü üretmek ve hizmetimizi sunmaktır. Siz değerli müşterilerimize daha kısa sürede ulaşabilmek amacıyla yurt içinde ve yurt dışında bayilikler oluşturduk. Bursa ve Adana’nın ardından çok yakın zamanda Tunus’taki bayimiz de faaliyetlerine başlayacaktır. Eğitimli ve uzman kadromuz ile birlikte sahip olduğumuz hizmet politikasını geliştirerek sektörde hak ettiğimiz yere geleceğimize inanıyoruz.